| Stapel | Staalplaat, cement |
|---|---|
| Functies | langere levensduur en hoge effectiviteit |
| Lengte | 11m-24m |
| Van toepassing zijn op | 20 ton - 85 ton graafmachine |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lange | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Materiaal | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Kleur | Rode, gele, blauwe, witte enz |
| Geschikte graafmachines | 6ton - 66ton |
| Geschikt voor | Graven van zand, rotsen, grond, sloopwerkzaamheden |
| Lengte (m) | 6m - 25m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi komatsu sany cat enz. |
|---|---|
| Gigging diepte (m) | 14m 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Emmercapaciteit | 0,6 cbm 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm |
| Materiaal | Q355b, q690d of anderen zoals u vraagt |
| Van toepassing zijn op | Graven van zandgrond, slib, grind, steen enz |
| OEM / ODM | Beschikbaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q355B, Q690D |
| Graafdiepte | 10m 16m 18m 19m 20m |
| Lang bereik | 18m 19m 20m |
| Geschikte graafmachines | 10 ton tot 200 ton |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Kwaliteit | Premie |
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Hoog rendement | Ja |
| Graafmachine merken | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
|---|---|
| OEM / ODM | Ja |
| Schilderen | Gele, rode, blauwe, witte enz |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Materiaal | Q355B, Q690D, NE355 |
|---|---|
| Gigging diepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| OEM / ODM | Ja |
| Kwaliteit | Premium / Hoge kwaliteit |