| Materiaal | Q690D of HG785 |
|---|---|
| Deeltjes en delen daarvan | 6 tot en met 55 ton |
| garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinders |
| Kenmerken | Twee-sectie telescopisch |
| OEM / ODM | Beschikbaar |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Schilderen | drie lagen |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Geschikte graafmachinemodellen | 6Ton - 200Ton |
| Hoog rendement | Ja |
| Type | Zware dienst |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikt merk graafmachine | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Graafmodel | PC200, SK220, KAT 320, ZX1200 enz |
| Pinnen | Slijtvaste pinnen |
| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Lang bereik | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Van toepassing zijn op | Baggeren, sloopwerkzaamheden, graven van zandgrondsteen |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| cilinders | Kwaliteitscylinders van bekende merken |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Graafdiepte | 10m 16m 18m 20m 21m 22m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Kwaliteit | Premie |
| OEM/ODM | Ja |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Zwart |
| garantie | 6 maanden |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
|---|---|
| Reserveonderdelen | Hoge kwaliteit |
| Trilling | Trillingsbestendig |
| Moq | 1 stuk / set |
| Geschikte graafmachine (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafmodel | 20 ton 30 ton 35 ton 55 ton 60 ton |
| Productnaam | Graafmachine Standaardarm Standaardgiek |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Excavator Teleskopische boom |
| Voorwaarde | Nieuw |