| Naverkoopservice | Beschikbaar |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Certificeringen | Patent, ISO, CE |
| Garantie | 6 maanden, 3 Maanden |
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 ton, 20 ton, 25 ton, 55 ton en meer |
| Naam | Graafwerktuig Long Reach Arm |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | Sumitomo, Sany, Kat, Komatsu, Zoomlion enz |
| OEM/ODM | Ja |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Graafdiepte | 8m 10m 15m 18m 20m 22m |
| Merk | Zhonghe -machines |
|---|---|
| Type | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
| Lengte | 17-23m |
| Geschikte graafmachine | 65-95 ton |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Levensduur | Langere levensduur |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 t tot 50 t |
| Materiaal | HG785, lichter, sterker. |
| Bucket | Beschikbaar 0,2 cbm tot 1,2 cbm |
| Kenmerken | Telescopische arm voor graafmachine |
| Volledige test | Ja |
|---|---|
| Geschikte graafmachine (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Hoog rendement | Ja |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Materiaal | LG700 / Q690D |
| Merknaam | Zhonghe |
|---|---|
| Onderdeelnaam | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
| Materiaal | Q355D/Q690D |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Lengte | 10-28m |
| Solliciteer | 10 tot en met 16 ton |
|---|---|
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lengte | 10m-14m |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Shaogang Merk Q355B, Q690D |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinder, 3 maanden voor de emmer |
| Eenvoudige installatie | - Ja, dat klopt. |
| Gemakkelijk onderhoud | - Ja, dat klopt. |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Verbeterde cilinders van hoge kwaliteit |
| Merknaam | Zhonghe Machinery |
|---|---|
| Productnaam | Glijarm van de graafmachine |
| Sollicitatie | Graafmachine |
| Bewegende type | Crawler graafmachine |
| Maximale graafdiepte | 8M, 10M, 11M, 12M |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Lengte | 15 m - 16 m |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 24ton - 60ton graafmachine |
| Werkvoorwaarde | bouwwerken afbreken |