| Kleur | Wit geel blauw rood enz |
|---|---|
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Van toepassing zijn op | Sloopwerkzaamheden, baggerwerkzaamheden, bouwwerkzaamheden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden, 3 Maanden |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Hoog rendement | Ja |
| Hoogwaardige kwaliteit | Ja |
| Merk | Zhonghe -machines |
|---|---|
| Type | Standaard of Verbeterd Boomwapen |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Van toepassing zijn op | Building Engineering |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Cilinders | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Graafdiepte | 8m 10m 12m 14m |
| Geschikte graafmachines | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Merk | Zhonghe |
|---|---|
| Applicatie | Kruipgraafmachine |
| Materiaal | Q355+LG700 |
| Kleur | Het verzoek van de klant |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Shaogang Q355B, Beter staalmateriaal |
|---|---|
| Solliciteer | 6 ton - 50 ton |
| Kenmerken | Teleskopisch, lang bereik |
| Graafdiepte | 6m, 8m, 10m, 12m |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiaal | Q355B Q690D |
|---|---|
| Sleutelwoord | Telescopische arm van de graafmachine |
| Graafdiepte ((m) | 10M 12M 16M |
| Verpakking | Houten behuizing / bubbel |
| functies | Lichtgewicht |
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Graafmachine merken | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| OEM / ODM | Ja |
| Lang bereik | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Schilderen | Gele, rode, blauwe, witte enz |
| Emmercapaciteit | 0,5 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
|---|---|
| Graafmodel | 6ton 10ton 20ton 30ton 40ton 60ton 200ton |
| Kleur | Aangepaste, gele, rode, witte enz |
| Kwaliteit | Premium / Hoge kwaliteit |
| Graafdiepte | 8m 10m 12m 14m 16m 20m 22m |