| Geschikte arbeidsomstandigheden | fundering put, kelder, smalle plaatsen |
|---|---|
| Kenmerken | Lang bereik, hard zand graven, gemakkelijk vervoer |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Kleur | Rode, gele, blauwe, witte enz |
|---|---|
| Geschikt voor | Graven van zand, rotsen, grond, sloopwerkzaamheden |
| After-sales | Technische ondersteuning, 24 uur service |
| Lengte (m) | 6m - 25m |
| Tests | Volledige tests vóór verzending |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Lang bereik | 6m 10m 16m 18m 20m |
| Graafdiepte | 15m 16m 18m 20m 22m |
| Emmercapaciteit | 0,6 cbm 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm |
| Kleur | Aangepaste, rode, blauwe, gele enz |
| snak bereik | 10M 12M 16M |
|---|---|
| ODM/OEM | beschikbaar |
| Kleur | Op maat gemaakt Rood Geel Blauw Oranje |
| materiaal | Q355B, Q690D, Premium materiaal |
| Vervaardiging | Ja |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Tests | Ja |
| Emmercilinder | Beschikbaar |
| Materiaal | Materiaal Q355B, Q690D |
| Garantie | 6 maanden |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales | Ja |
| Functies | Langere levensduur, niet makkelijk te kraken |
| Sleutelwoord | langrijp boemafhaalmachine |
| Materiaal | Premium Q355B/Q690D/Q355NE |
|---|---|
| Gigging diepte (m) | 16m 18m 20m 25m |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Geschikte graafmachine | 10ton 20ton 30ton 35ton 55ton |
| After-sales service | Beschikbaar |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Emmercilinder | Een emmercilinder |
| Materiaal | Q355B Q690D Q355NE volgens verzoek van de klant |
| Bucket | 0,45 cbm 0,5 cbm 0,8 cbm Beschikbaar |
| garantie | 6 maanden voor armboom, 3 maanden voor emmer |
| Materiaal | Premium Q355B/ Q690D |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachine | met een gewicht van niet meer dan 20 ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificeringen | Patent, ISO, CE |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Brede toepassing | gebruikt bij het graven van zand, grond, slib, grind, lossen op steiger, schone rivier, enz. |
| Naverkoopservice | Beschikbaar |
| Kenmerken | Langere levensduur, zeer effectief |